Nieruchomości w Costa del Sol na sprzedaż - mieszkania Costa del Sol

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowych domów oraz mieszkań przygotowaną przez nasze polskie biuro nieruchomości w rejonie Costa del Sol – Wybrzeża Słońca, najpopularniejszej z hiszpańskich destynacji turystycznych. Wykorzystując nasze wieloletnie kontakty na lokalnym rynku apartamentów oraz budynków i gruntów, stworzyliśmy unikatową ofertę dla inwestorów zainteresowanych nabyciem lub budową lokalu mieszkalnego bądź komercyjnego.

Od lat Hiszpania ze swoimi nadmorskimi kurortami stanowi jeden z najpopularniejszych kierunków inwestycyjnych, jeśli chodzi o sprzedaż nieruchomości. Trudno się temu dziwić – gwarantowana pogoda, popularność wśród turystów z całego świata oraz atrakcyjne ceny mieszkań z widokiem na morze to tylko niektóre powody, dla których warto zainwestować w przestronne domy na sprzedaż czy ekskluzywne apartamenty.

To rejon, gdzie słońce świeci przez ponad 300 dni w roku, deszcz pada rzadko, a śródziemnomorski klimat pozwala cieszyć się doskonałym samopoczuciem i korzystać z życia. Wiedzą o tym miliony turystów, którzy co roku odwiedzają najpopularniejsze kurorty na Costa del Sol. Słyną one nie tylko z piaszczystych plaż i czystej wody, ale również bogatej bazy hotelowej i gastronomicznej. Coś dla siebie znajdą tu również miłośnicy zabytków i zwiedzania, a także egzotycznej przyrody. Nic dziwnego, że od lat miejsce to nie schodzi z czołówki globalnych rankingów najchętniej wybieranych destynacji wypoczynkowych. Trudno o lepszą lokalizację dla tych, którzy kochają słońce i beztroski relaks. 

Oferty nieruchomości Costa del Sol


 
 
 
 
 

Costa del Sol nowe domy i mieszkania na sprzedaż

Rozciągające się przez 400 km wybrzeże z tak popularnymi destynacjami, jak Malaga czy Grenada, to szeroka gama luksusowych nieruchomości na sprzedaż w najbardziej atrakcyjnych turystycznie lokalizacjach. Na Costa del Sol dostępne są zarówno apartamenty w pierwszej linii zabudowy z panoramicznym widokiem na morze, z basenem i luksusowym wyposażeniem, jak i luksusowe mieszkania oraz domy w centrach i na obrzeżach miast. Choć ceny w tym rejonie kraju uchodzą za dość wysokie w relacji do mniej popularnych kurortów, dzięki doskonałej znajomości hiszpańskiego rynku mieszkaniowego jesteśmy w stanie zaproponować Państwu atrakcyjne stawki, zaczynające się już od 1942 euro za metr kwadratowy.

Oferujemy szeroką gamę obiektów inwestycyjnych we wszystkich najważniejszych ośrodkach turystycznych i biznesowych jak Estepona czy Puerto Banus. Zdecydowana większość dostępnych w naszej ofercie pozycji to nowe budynki, ukończone w 2021 roku. Ich zakup daje pewność najwyższego standardu, atrakcyjnej lokalizacji oraz bezpiecznej transakcji, którą od początku do końca wspierają eksperci z naszego polskiego biura. Wierzymy gorąco, że Hiszpania ma wszystko, by stać się Państwa drugim domem, a położone w rejonie Wybrzeża Słońca mieszkanie lub dowolny, inny typ lokalu– opłacalną i sprawdzoną inwestycją.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i do zapoznania się z pełną ofertą apartamentów oraz budynków mieszkalnych i komercyjnych, jakie możemy Państwu zaproponować w najcieplejszym rejonie Hiszpanii.