Strona tymczasowo niedostępna...

Nieruchomości Costa Blanca - nieruchomości w Hiszpanii nad morzem

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom inwestorów zainteresowanych zakupem nieruchomości na Costa Blanca, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W jednym miejscu zebraliśmy wszystkie najatrakcyjniejsze propozycje, wśród których znajdują się m.in. najbardziej luksusowe apartamenty na wybrzeżu, przestronne wille oraz domy blisko centrum miasta, jak również działki pod przyszłe inwestycje komercyjne. Jesteśmy przekonani, że starannie wyselekcjonowana kolekcja nieruchomości położonych w rejonie jednej z najpopularniejszych destynacji turystycznych w Hiszpanii pozwoli Państwu znaleźć ofertę idealnie dopasowaną do własnych preferencji.

Region to jeden z najsłoneczniejszych obszarów w całej Hiszpanii, rozciągający się wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego. Piaszczysta plaża, słońce niemal przez cały rok oraz ogromna ilość walorów turystycznych w połączeniu z bogatą bazą noclegową czynią obszar mekką turystów z całego świata. Na Costa Blanca wakacje spędzają celebryci z pierwszy stron gazet oraz gwiazdy sportu, spotkać tu można również wpływowych polityków czy biznesmenów inwestujących w luksusowe nieruchomości w Hiszpanii.

Wybrzeże, oprócz słonecznej pogody i czystych kąpielisk, przyciąga także masą atrakcji, zarówno dla tych, którzy preferują błogi relaks nad wodą, jak i dla miłośników zwiedzania. Urokliwe miejscowości, takie jak Calpe, Benidorm czy Alicante, zachęcają do podziwiania pięknych widoków i długich spacerów połączonych ze zwiedzaniem licznych zabytków oraz korzystaniem z oferty turystycznej.

Oferty nieruchomości Costa Blanca


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Costa Blanca ekskluzywne mieszkania i domy na sprzedaż

Jednak Costa Blanca to raj nie tylko dla turystów, ale także dla miłośników ekskluzywnych nieruchomości w Hiszpanii. Proponujemy Państwu komfortowo wyposażone, nowoczesne apartamenty z widokiem na Morze Śródziemne, zlokalizowane w bezpośrednim pobliżu linii brzegowej, jak również popularne na Costa Blanca mieszkania na sprzedaż w centrum miasta Alicante. 

Współpracując z naszym biurem, mogą Państwo szybko i bez zbędnych formalności zainwestować w dowolny typ nieruchomości w tej jednej z najbardziej prestiżowych hiszpańskich destynacji. Choć naszą specjalnością są tanie apartamenty, dzięki wieloletnim kontaktom oraz doskonałej znajomości hiszpańskiego rynku, jesteśmy w stanie zaproponować także domy mieszkalne, budynki komercyjne czy atrakcyjnie zlokalizowane grunty pod budowę.

Jeśli chodzi o lokalny rynek nieruchomości Costa Blanca oferuje szeroki wybór metraży, rozkładów oraz standardów wyposażenia. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo zarówno luksusowy dom blisko morza, jak i komfortowy apartament. Średnie ceny nieruchomości oscylują w granicach od 1756 euro do 4473 euro za metr kwadratowy i zależą m.in. od lokalizacji, rodzaju, standardu czy wyposażenia obiektu.

Korzystając z naszej oferty, obejmującej luksusowe mieszkania oraz domy na Costa Blanca, zyskują Państwo pewność bezpiecznej inwestycji oraz wsparcie na każdym etapie transakcji. Wszystkie lokale są szczegółowo sprawdzane od strony prawnej, dzięki czemu ryzyko związane z zakupem ograniczone zostaje do minimum. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą oraz do kontaktu z naszym biurem.