Costa Brava nieruchomości na sprzedaż w Hiszpanii

Planujesz kupić nowy, luksusowy apartament zlokalizowany na skąpanym w słońcu wybrzeżu Costa Brava? W takim razie dobrze trafiłeś! Agenci zatrudniani przez nasze biuro nieruchomości Fenomen Invest z przyjemnością pomogą Ci w załatwieniu wszystkich formalności z tym związanych. Hiszpański rynek mieszkaniowy, na którym działamy już od kilku lat, nie ma przed nami żadnych tajemnic. Na bieżąco śledzimy aktualne trendy w tym sektorze. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi, doświadczonymi deweloperami, którzy przy realizacji inwestycji budowlanych przykładają ogromną wagę do zapewnienia im możliwie jak najwyższego standardu. Dlatego jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie znaleźć lokal, który będzie odpowiadał wszelkim Twoim, nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Sam zdecydujesz, co zrobić z nabytą u nas nieruchomością. Możesz zamieszkać w niej na stałe albo przeznaczyć ją pod wynajem wakacyjny przybywającym na Costa Brava tłumnie turystom.

Luksusowe nieruchomości na Costa Brava

Większość apartamentów z naszej oferty usytuowana jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji niedaleko morza, w odległości maksymalnie kilku kilometrów od plaży. W Fenomen Invest koncentrujemy się głównie na sprzedaży zupełnie nowych, niezwykle luksusowo urządzonych mieszkań. W zależności od indywidualnych upodobań możesz zdecydować się na zakup lokalu w stanie surowym bądź też z pełnym umeblowaniem. Choć jest to dość droga inwestycja, w dłuższej perspektywie czasowej z pewnością Ci się opłaci. Znajdujące się na terenie wielu nieruchomości zadbane ogrody, baseny oraz jacuzzi, a także rozciągające się z okien przepiękne widoki sprawią, że z przyjemnością będziesz spędzał tutaj wakacyjny czas wraz z rodziną i przyjaciółmi. W razie konieczności bez problemu znajdziesz także potencjalnych lokatorów, którzy z przyjemnością zapłacą każdą cenę za możliwość zakwaterowania w apartamencie oferującym im szereg wygód.

Niewątpliwą zaletą dysponowania własną posiadłością na Costa Brava jest jej łatwa dostępność. Dzięki tanim przewoźnikom organizującym codziennie loty z Polski do Barcelony w ciągu zaledwie trzech godzin jesteś w stanie znaleźć się w swoim prywatnym raju. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, aby spędzić tutaj pełen atrakcji weekend z przyjaciółmi albo zorganizować rodzinną uroczystość, np. wesele.

Oferty nieruchomości Costa Brava

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Apartamenty na Costa Brava – profesjonalne biuro nieruchomości

W Fenomen Invest przykładamy szczególną wagę do zapewnienia klientom możliwości zakupu lokali idealnie dopasowanych do ich potrzeb. Oferowane przez nas mieszkania przed wystawieniem ich na sprzedaż poddaje się szczegółowej weryfikacji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że są one wolne od jakichkolwiek wad – czy to technicznych, czy też prawnych. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za sprawne przeprowadzenie transakcji kupna lokalu. Zajmujemy się realizacją wszystkich niezbędnych procedur oraz formalności.

Nie zwlekaj i już dziś skorzystaj z naszej oferty! Gwarantujemy, że ani przez moment nie pożałujesz decyzji o nabyciu nieruchomości na Costa Brava za pośrednictwem Fenomen Invest.